Apartamenty Barona w Opolu – odstąpiliśmy od obsługi tej inwestycji w 2020 roku

Super ceny w przedsprzedaży od 5.600 zł/m2.

Apartamenty Barona to docelowo 7 trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią w niskiej zabudowie w Opolu przy ul. Barona. Powstanie 339 nowych mieszkań.

Pierwszy etap A obejmuje dwa budynki mieszkalne po 52 mieszkania z garażami podziemnymi. W każdym budynku będą dwie nowoczesne cichobieżne windy. Pełna dostępność do wszystkich mieszkań dla osób niepełnosprawnych.

Łatwy dojazd do centrum miasta i rozległych terenów do rekreacji i aktywnego wypoczynku. Bez smogu, miejskiego ruchu. Łatwy dojazd do autostrady A-4. W bliskiej odległości ok. 1 kilometra szkoły, przedszkola, sklepy, basen „Wodna Nuta”, stacja paliw, restauracje, Politechnika Opolska.

Apartamenty Barona, to przestrzeń zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każde mieszkanie jest optymalnie rozplanowane z balkonem, loggią lub tarasem oraz prywatnym ogródkiem w przypadku mieszkań na parterze. Wszystkie pokoje dzienne zostały zaprojektowane z dużymi, podwójnymi drzwiami balkonowymi, które sprawiają, że pomieszczenia pozostaną pełne naturalnego światła od wschodu do zachodu słońca. Sprzyjać temu będzie również wzajemne usytuowanie budynków, minimalizujące zacienienie i skutkujące otwarciem zielonych dziedzińców każdego z budynków na południe.

Aby zachować niezwykły klimat i spokój otoczenia, w północnej części kompleksu mieszkaniowego zaprojektowano rozległy teren zielony, który poza placami zabaw dla dzieci, będzie główną przestrzenią wspólną dla mieszkańców, tworząc rodzaj zielonego placu otwierającego się na całość inwestycji.

Dla podtrzymania spójnej z naturą architektury elewacje budynków zostaną wykończone z wykorzystaniem elementów o fakturze drewna. Ten sam materiał wykorzystany zostanie w loggiach oraz na tarasach i balkonach od strony ulicy Barona w postaci dużych, przesuwnych żaluzji.

Jak mówi główny projektant inwestycji – wiodącą myślą przy projektowaniu Apartamentów Barona było stworzenie wzorcowego środowiska mieszkalnego, wkomponowanego w otoczenie. A pod względem estetycznym – takiej architektury, która jakością i designem wyraźnie zaznaczy swoją obecność w tej części rozwijającego się Opola, a tym samym stanie się obiektem godnym naśladowania.

Ukończenie pierwszego etapu inwestycji zakłada oddanie do użytku 104 mieszkań w dwóch budynkach mieszkalnych z garażami podziemnymi. Prace budowlane ruszą w II kwartale tego roku, a pierwsi zainteresowani już mogą rezerwować wybrane lokale w rozpoczętej przedsprzedaży.

Zapraszamy na prezentację nowej inwestycji APARTAMENTÓW BARONA do biura sprzedaży:

Opole, ul. Kośnego 13/2, tel. 517 120 637, mail: biuro@mediator-estate.pl

Nabywca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza podaną ceną sprzedaży.

Nasz doradca kredytowy pozostaje do Państwa dyspozycji, co również nie wiąże się z dodatkowym kosztem.

Strona inwestycji: barona.medop.pl

W zakładce Dostępne Apartamenty znajdą Państwo wolne lokale w budynkach A1 i A2 z podziałem na kondygnacje.

W zakładce Rzuty znajdą Państwo poszczególne kondygnacje (piętra).

W zakładce Fotobudowa będziemy dokumentować cały proces inwestycyjny od prac ziemnych po zakończenie budowy Apartamentów Barona.

UWAGA: W przypadku wprowadzenia istotnych ograniczeń sanitarnych możemy się kontaktować wspólnie za pomocą maili: aj@aj-mediator.pl lub Skype: andrzej.jakie1 oraz WhatsApp: 517 120 637, udzielać wszelkich informacji i przesyłać dokumenty.

Zapraszamy

Zapraszany do naszych nowych inwestycji mieszkaniowych:

Pogodne 2 przy ul. Górnej – strona inwestycji: http://pogodne.medop.pl/

Białe Tarasy 2 przy ul. Krapkowickiej – strona inwestycji: bialetarasy2.mediator-estate.pl

Szeregówki na Kolonii Gosławickiej – strona inwestycji: szeregowki.mediator-estate.pl